گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار 

گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور مدیران ارشد گروه درمانی عرفان و جمعی از هنرمندان، مسئولین و پرستاران و پرسنل بیمارستان عرفان، بیمارستان مجازی عرفان سلامت، بیمارستان عرفان نیایش پنجشنبه مورخه 12 دی ماه 1398 در مجموعه فرهنگی اریکه ایرانیان برگزار گردید.در ابتدا این مراسم و پس از تلاوت فرازی چند از کلام الله مجید و ادای احترام حضار به پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ، کلیپی از خدمات پرستاران در گروه درمانی عرفان پخش گردید. 
در این مراسم دکتر محمد بهزاد مقدم عضو هیات موسس گروه درمانی عرفان و مدیرعامل بیمارستان عرفان نیایش با تبریک روز پرستارعنوان کرد که می دانم حجم کار و فشار کار زیاد است. می دانم که شما احساس دارید و تحت تأثیر عواطف خود قرار می گیرید. این ها سخت است و من این سختی را درک می کنم ولی بر همکاری و همدلی بیشتر میان پرسنل و مراجعین در جهت حفظ اعتماد عمومی و ارتقاء مستمر کیفی خدمات بیمارستان تاکید دارم.

دکتر محمد بهزاد مقدم به اهمیت برقرای ارتباط با بیمار اشاره کرد و گفت: ارتباط با مردم را جدی بگیرید. توضیح دادن کمک می کند تا بیماران اعتماد کنند و من البته دیده ام که بسیاری از شما ارتباط صمیمی و دوستانه ای با بیماران دارید. این نوع ارتباط تیم سلامت، مهم است. ارتباطی که بیمار را دلگرم می کند.

در پایان مراسم از پرستاران نمونه بیمارستان های عرفان، عرفان نیایش و بیمارستان مجازی عرفان سلامت با اهداء گل و لوح سپاس و هدیه قدردانی و تقدیر به عمل آمد.